Для діючих інтернет магазинів і / або інстаграм магазинів ми раді повідомити, що працюємо за системою Дропшипінг.

Дропшипінг корейської косметики в Україні - можливість розмістити наш товар у себе на сайті без попередньої закупівлі. Щойно у Вас з'являється замовлення - Ви створюєте замовлення на нашому сайті через особистий кабінет дропшипера, проводите оплату і ми в той же день (якщо замовлення зроблено до 14.00) відправляємо замовлення Вам або Вашому клієнтові.

У нас немає мінімального замовлення по Дропшипінг, Ви можете замовляти від 1 одиниці товару. Відсоток оптової знижки залежить від товару.

 

Умови для роботи по Дропшипінг:

✔️ У Вас повинен бути успішно діючий мультибрендовий інтернет магазин або instagram / viber магазин.

✔️ Ви повинні дотримуватися рекомендованих роздрібних цін.

✔️ 100% передоплата - ми відправляємо замовлення по Дропшипінг лише після повної оплати.

Ми не працюємо з новоствореними сторінками, сторінками клонами, сторінками з ботами, а також зі сторінками, де є підробки чи копії.

 

Як почати роботу по системі Дропшипінг (корейська косметика і товари для дому)

Щоб зареєструватись в оптовій програмі необхідно:

  1. Пройти реєстрацію на сайті за посиланням;
  2. Надіслати на нашу електронну пошту [email protected] інформацію про Вашу компанію (канал продажів і посилання на Ваш магазин), вказавши той же імейл, що і при реєстрації;
  3. Наш фахівець перевірить інформацію, якщо Ваш магазин відповідає нашим правилам, то фахівець переведе Ваш аккаунт в статус дропшіпера і Ви отримаєте доступ до каталогу з оптовими (дропшіпінг) цінами;
  4. У каталозі на сайті Ви відразу зможете зробити дропшіпінг замовлення вказавши дані клієнта і відстежувати його статус.


Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зв'язатися з нами:

по телефону: +38 097 786 47 10

по електронній пошті: [email protected]