Ламке волосся. Причини, рекомендації, схема догляду.

Причини ламкості волосся можуть бути різноманітними, вони не завжди пов’язані конкретно лише з однією умовою, що призвела до цього стану. Часто це явище є мультифакторним, на нього впливають, як ендогенні (внутрішні), так і екзогенні чинники.

Безперечно, якщо Вас турбує ламкість, необхідно звернутися до лікаря, можливо, організм має дефіцити мікроелементів чи навіть супутні захворювання, які можуть впливати на стан волосся. Стрес, анемія, захворювання шлунково-кишкового тракту, одноманітне харчування - усе це може стати поштовхом для погіршення стану та якості волосся.

Зовнішні фактори - укладка за допомогою плойок, вирівнювачів, сушка феном на високих темпаратурах, фарбування, кератинове вирівнювання, неправильне миття голови, туга зачіска, тобто усе те, що ми робимо з волоссям.

Основні рекомендації для ламкого волосся від KRKR

Від регулярного термічного впливу волосся сохне та пошкоджується, тому рекомендується мінімізувати використання плойок та вирівнювачів, особливо, якщо вони мають дуже високі температури.

Стосовно сушки феном - радимо обирати саме цей метод щоразу після миття, оскільки чим довше залишається волосина вологою, тим більше вона піддатлива до травмування. Не сушіть волосся на високих темпаратурах та найбільший швидкості, а також завжди використовуйте незмивний догляд (термозахист), особливо зі вмістом емолієнтів, що обволікають волосину і таким чином захищають її від пошкодження.

Мити голову необхідно по мірі забруднення, не варто намагатися “перевчити” шкіру голови бруднитись рідше, оскільки тип шкіри закладений генетично. Перед миттям обов’язково розчісуйте волосся, добре намочіть голову, наносьте попередньо вспінений шампунь в долонях на шкіру голови та промасажуйте.
Вода має бути теплою, не надто гарячою і не льодяною.
Не варто намилювати шампунем довжину волосся, оскільки це призведе до висушування волосини, достатньо буде тієї піни, що стікає.
Ретельно змийте шампунь; жирному типу шкіри голови можна повторити процедуру, тобто промити шампунем голову двічі.

Інколи стан волосся залежить навіть від такого неочевидного факту як вибір рушника, яким Ви промокуєте волосся після миття. Махрові рушники мають властивість витягувати надмір вологи з волосини, через що вона стає суха. Мікрофібра має більш потужні вбираючі здітності, але не тягне вологу, а затримує її між частинками тканини.
Використовуйте гребінці, що не травмують волосину, краще з якісного пластику, він забиратиме зайву електрику з волосся та розплутає його. Тугі зачіски, шпильки - усе це також механічно пошкоджує волосину.

Вплив таких процедур, як фарбування, кератинове вирівнювання, ботокс, нанопластика, на ламке волосся очевидний і не матиме позитивного результату в майбутньому, тому варто відкласти їх проведення до покращення стану волосятного полотна.

Обираючи кондиціонери, маски для волосся звертайте увагу на такі компоненти у складі засобів, як емоленти (силікони, олії, у тому числі синтетичні, тригліцериди, воски, жирні спирти) та протеїни (протеїни шовку пшениці, пептиди, кератин, амінокислоти), і мінімізуйте кількість вологоутримуючих компонентів (гліцерин, пантенол, рослинні екстракти). Із допомогою емолентів, які утворюють плівку, волосина буде захищена від зовнішнього впливу та від втрати вологи.

  • Фітотерапевтична маска-кондиціонер для волосся Dr.FORHAIR Phyto Therapy Treatment містить у складі такі емолієнти, як жирні спирти, тригліцериди та олії; останні у свою чергу впливають і на покращення стану комплексу клітинних мембран - “цементу”, що утримує між собою декілька шарів кутикули.
  • Сама назва протеїнової маски для пошкодженого волосся UNOVE Deep Damage Treatment EX  говорить про вміст таких компонентів, як протеїни: гідролізований кератин, гідролізований колаген, гідролізований шовк, амінокислоти шовку, гідролізований протеїн пшениці та інші, що є дуже схожими за своєю структурою до будови волосини, тому легко заповнюють собою всі пустоти. Ці компоненти також будуть корисними для ламкого волосся у складі незмивних засобів, які можна комбінувати та поєднувати між собою для покращення результату.
  • Незмивний спрей-догляд для захисту і відновлення пошкодженого волосся UNOVE послугує термозахистом для волоссята працюватиме на укріплення волосини, оскільки багатий на емоленти та протеїни, коли поживна сироватка для волосся UNOVE Silk Oil Essence подвоїть бажаний результат, додасть блиску та забере неслухняний пухнасте волосся.

Схеми догляду за ламким волоссям