,
Акція💛💙Безкоштовна доставка від 399 грн тільки до 30.06.2024 включно.
Додайте товари до списку бажань
0
Укр

Кривенька Качечка - Корейська Косметика на Уцінці %

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Кривенька качечка - розділ для пошкодженних товарів.

У розділ "Кривенька качечка" на сайті KRKR потрапляють товари, які мають певні дефекти в зовнішньому пакуванні, але їх якість не постраждала. Ці товари ставляться на уцінку - тобто продаються зі знижкою.

"Кривенька качечка" - це назва української народної казки. Це казка про качечку з пошкодженою лапкою, яку знайшли і принесли додому дідусь і бабуся, щоб її виходити. Не дивлячись на пошкоджену лапку, качечка допомагала дідусю і бабусі по дому і радувала їх. Так само і косметика, що отримала певні дефекти зовнішнього пакування, залишається чудовою помічницей в домашньому догляді.

Косметика на уцінці - це продукти, які мають пошкодження лише зовнішньої картонної упаковки. Внутрішня упаковка залишається незмінною, тому ви можете бути впевнені в якості продукту, який ви отримаєте. Кількість товарів на уцінці завжди обмежена, тому якщо ви бачите пропозицію, яка вас зацікавила, то краще не відкладати покупку на потім.

Корейська косметика на уцінці

Знижки на корейську косметику на уцінці зазвичай становлять від 10% до 30% від звичайної ціни. Це може бути вигідна пропозиція для тих, хто хоче спробувати нові бренди та продукти, але не хоче переплачувати за повну ціну.

Варто зазначити, що на уцінку потрапляють товари з пошкодженнями чи потертостями зовнішньої упаковки, які не впливають на внутрішню бутилочку або баночку. Ці пошкодження не впливають на якість та ефективність продукту, тому ви можете бути впевнені в якості продукту, який отримаєте.

Які бренди представлені на уцінках та що вони пропонують.

Бренди, які представлені на уцінках, це ті бренди, які наша компанія імпортує в Україну,

Dr.Ceuracle - це бренд, який спеціалізується на створенні продуктів для лікування проблемної шкіри. Benton - це бренд, який використовує натуральні інгредієнти у своїх продуктах та пропонує продукти для догляду за шкірою, волоссям та тілом. Dr.FORHAIR - це бренд, який спеціалізується на продуктах для догляду за волоссям, а Needly - це бренд, який створює продукти для догляду за шкірою з використанням інноваційних технологій.

Чому купувати косметику на уцінці - це екологічно.

Коли виробник продає продукти на уцінці, він пропонує споживачам косметику з незначними зовнішніми пошкодженнями. Якщо такі продукти не будуть продані, вони можуть стати непотрібними та бути викинуті. Це призведе до збільшення відходів та витрат ресурсів на виробництво нових товарів. Купівля косметики на уцінці - це екологічно, оскільки це сприяє зменшенню відходів та використанню ресурсів. Це матиме позитивний вплив на довкілля та допоможе зберегти природу.

Вгору