Правильний догляд за обличчям – запорука красивої та молодої шкіри. І хто ж, як не корейці, знають як правильно доглядати за шкірою. Надихнувшись їх правилами та принципами, ми розробили для вас ідеальну схему догляду, яка зберігатиме вашу шкіру здоровою, сяючою та молодою.

 

 

Етап 1. Двоетапне очищення

Очищення шкіри - один з найважливіших етапів догляду за шкірою. Саме правильне та регулярне очищення, допомагає підтримувати пори в чистоті, зменшити кількість комедонів та підтримати природній рН рівень шкіри.
Двоетапне очищення - метод очищення з використанням двох засобів. Такий метод рекомендуємо практикувати ввечері, зранку достатньо лише другого етапу очищення.

Перший засіб oil based - гідрофільні засоби (олійка, бальзам). В основі таких засобів рослинні масла, які проникають в пори та розчиняють себум та емульгатор, щоб легко змити засіб з обличчя.
Не варто боятись гідрофільних засобів, вони не закупорюють пори, а допомагають краще очистити їх, особливо власникам проблемної та жирної шкіри.             

Спосіб використання: необхідну кількість засобу (1-2 натиски помпи) розподіліть між долонями та почніть масажувати сухе обличчя. Засіб за 30-60 сек повністю розчиняє макіяж, догляд, бруд та себум на обличчі. Додати воду, щоб засіб емульгувався у молочко та змити зі шкіри.

 

Другий засіб water based - очищувальні засоби (гель, пінка, пади). Надавайте перевагу засобам із м'якими ПАР в основі. Саме такі засоби ніжно і якісно очищають шкіру та не руйнують її природній гідроліпідний бар'єр. Такі засоби слабо піняться та мають позначку “pH balanced”, “mild”, “pH 5.5”. 

 

 

Якщо ви любите очищення "до скрипу", після очищення обличчя обов'язково користуйтесь тонером для вирівнювання рівня рН.
Після усіх гідрофільних засобів необхідно використовувати очищувальні засоби, щоб змити залишки бруду, догляду, себуму.
Спосіб використання: невелику кількість засобу вспіньте вологими долонями та розподіліть по вологому обличчю. Змийте великою кількістю води.

Етап 2. Ексфоліація

Злущувати відмерлі клітини шкіри необхідно регулярно. Це допоможе:
-    догляду краще проникати в шкіру, 
-    зменшити кількість комедонів,
-    вирівняти тон та текстуру обличчя,
-    усунути тьмяний відтінок шкіри.
Одним із основних принципів корейського догляду є використання м'яких засобів, щоб мінімізувати травматичну дію на шкіру, уникнути лущення, сухості та подразнення шкіри. До таких засобів відносяться ензимні пудри, пілінг-скатки, пілінг-диски з РНА, ВНА кислотами.

 

 

Ензимна пудра поєднує у собі засіб для очищення та ексфоліації шкіри. Вона розчиняється повністю та перетворюється у ніжну пінку, не травмує шкіру. Ензимну пудру можна використовувати щодня для глибокого очищення шкіри або 2-3 р/т, як додаткове очищення. Ензимна пудра підійде навіть для чутливої та сухої шкіри, оскільки діє дуже м'яко, розчиняючи білкові зв'язки між ороговілими клітинами, брудом та епідермісом.  
Спосіб використання: візьміть невелику кількість пудри (⅓ ч.л.) та спіньте вологими долонями до утворення піни. Нанесіть на вологе обличчя, помасуйте 30-60 сек та змийте великою кількістю води.

Пілінг-скатка є ідеальною альтернативою скрабу для обличчя. Вона ефективно злущує роговий шар шкіри, не травмує і не подразнює її. В основі пілінг-скатки натуральна целюлоза, яка скочується та здійснює механічну ексфоліацію. А РНА кислоти здійснюють хімічну ексфоліацію. В результаті, шкіра сяюча та оновлена без подразнення, травмування та тертя. Пілінг-скатка ідеально підійде для сухої, зрілої шкіри.
Спосіб використання: візьміть достатню кількість гелю та розподіліть по сухому чистому обличчю. Помасуйте 1-2 хв та змийте достатньою кількістю води.

Пілінг-диски допомагають ефективно та швидко злущити роговий шар шкіри, оскільки поєднують у собі два види ексфоліації: 
-    механічну - ребриста поверхня пілінг-паду,
-    хімічну - кислоти в складі засобу.
Такий вид ексфоліації чудово підійде для грубої, жирної/комбінованої шкіри обличчя, не чутливої.
Не можна застосовувати у період загострення акне.
Спосіб використання: чисту та суху шкіру протріть пілінг-падом, легкими рухами.

Етап 3. Тонізація

Хибною є думка, що тонер очищає шкіру. Тонізація - перший етап зволоження шкіри. Тонер допомагає наповнити шкіру вологою, пом'якшити її та заспокоїти. Для власників проблемної та жирної шкіри, тонер є найкращим засобом для зволоження, оскільки має водянисту текстуру, не забиває пори та не залишає липкої плівки на обличчі.

 


Метод 7-ми тонерів є дуже популярним в корейському догляді. Це не означає, що вам потрібно 7 різних тонерів. Будь-який тонер ви можете нашаровувати до 7-ми шарів, що допоможе швидко наповнити шкіру вологою, усунути зневоднення та розгладити її. Ви можете нашаровувати ваш тонер щодня або ж за потреби.

Спосіб використання: необхідну кількість тонеру розподіліть між долонями та нанесіть на шкіру поплескуючими рухами. Це допоможе засобу краще проникнути в шкіру та зекономить розхід.

Етап 4. Есенції/ампули/серуми

Саме той етап у догляді, який призначений вирішувати конкретні проблеми шкіри, прицільно: акне, пігментація, вікові зміни. Усі ці засоби схожі за дією, але відрізняються складниками та концентрацією активів.

 

 

Серум - косметичний засіб з підвищеним вмістом активних компонентів. Часто, це засіб з водянисто-гелевою текстурою, який здатний проникати глибше в епідерміс та швидко доставляти активні компоненти. 
Ампула - косметичний засіб, дуже схожий на серум, але відрізняється високою концентрацією одного активного компоненту (наприклад вітамін С). Враховуючи концентрований склад, ампули прийнято застосовувати курсом, а не на постійній основі. Також, ампули не містять консервантів, тому їх варто зберігати в холодильнику після відкриття та використати згідно рекомендацій виробника.
Есенція - більш легка та менш концентрована версія серуму. Текстура есенції буває дуже різною: від водянистої, кремової до гелевої. Есенція підходить для всіх типів шкіри, навіть чутливої та алергічної. Найчастіше, призначена для відновлення гідро-ліпідного бар'єру шкіри, усунення зневоднення та вирівнювання загального тону обличчя.   

Оскільки усі ці засоби відрізняються за принципом дії, їх можна одночасно використовувати у доглядовій рутині, основне - правильно їх поєднувати.
Першочергово слід нанести есенцію, оскільки у неї легка текстура. У деяких випадках, есенцію можна використовувати замість тонеру (наприклад Мультифункціональна двофазна есенція з Комбучею Dr.Ceuracle).
Після, слід нанести активний компонент, тобто ампулу. Завершити даний етап можна серумом. Також, ви можете розділити ці засоби між ранковою та вечірньою рутиною, зранку - серум, ввечері - ампулу.
Усі засоби наносити без використання падів, дисків.   
Між засобами варто витримати паузу 1-2 хв, щоб засоби могли поглинутися в шкіру і не скочувалися.

Етап 5. Живлення та відновлення

Легкі текстури та активні компоненти потрібно закрити у шкірі. 
Для даного етапу найкраще обрати крем, емульсіюлосьйон або гель. Саме ця група товарів містить емоленти - компоненти, які замикають вологу всередині шкіри та створюють захисну оболонку, попереджаючи зневоднення шкіри та руйнування захисного бар'єру. Особливу увагу заслуговують креми на ламелярній емульсії, яка є близькою за структурою до нашого епідермісу, вбудовується у нього та допомагає відновити. Як приклад можна виділити крем із пробіотиками Dr.Ceuracle.

 

Спосіб використання: необхідну кількість засобу розподіліть по шкірі масажними легкими масажними рухами.

Етап 6. Сонцезахист

Дуже важливий етап, яким часто нехтують. Сонцезахисні засоби варто наносити щодня. Оскільки, UVA промені активні протягом усього року та призводять до передчасного старіння шкіри і провокують появу пігментних плям.
Варто пам'ятати, що структура сонцезахисного крему є схожою до тональних засобів, тому його необхідно ретельно змивати з обличчя. Тут чудово підійде метод “Двоетапного очищення”.
Існує 2 види сонцезахисних фільтрів: 
-    фізичні, які відбивають УФ-промені
-    хімічні, які поглинають УФ-промені.

 


Для шкіри проблемної, чутливої краще обрати засоби на фізичних фільтрах. А якщо у вас не чутлива шкіра або ж ви наносите макіяж щодня - обирайте засіб на хімічних фільтрах.
Спосіб використання: нанесіть необхідну кількість засобу - ⅓ ч.л. на обличчя, ретельно розподіляючи. 

Додатковий догляд

Власники шкіри нормальної, без очевидних проблем не потребують даного етапу. Проте, у більшості все ж є певні проблеми зі станом шкіри. Це може бути: зневоднення шкіри, акне, розширені пори, набряки. У таких випадках, помічниками для досягнення ще кращого результату є засоби, які ми використовуємо 1-2 р.т. або ж за потреби.

 

 

Тканинні маски - засіб для експрес зволоження, заспокоєння та відновлення шкіри. Завдяки формі випуску, за короткий час (15-20 хв) вони віддають максимум зволоження шкірі, зменшують подразнення і почервоніння, розгладжують текстуру і вирівнюють тон обличчя. Завдяки індивідуальній упаковці, засоби легко брати із собою.

Гідрогелеві патчі - засіб для експрес зволоження та миттєвого візуального ефекту. Зберігаючи їх в холодильнику, ви отримаєте свіжий погляд та мінімізуєте ранкові набряки в області довкола очей. Також, гідрогелеві патчі ефективно розгладжують шкіру в зоні довкола очей, заповнюють зморшки есенцією.

Глиняні маски - засіб для швидкого ефекту очищення пор, абсорбування зайвого себуму та рівного тону обличчя. Глиняна маска є необхідною у доглядовій рутині власників проблемної шкіри, з надмірним виділенням себуму. Також, вони допомагають пришвидшити загоєння і підсушити висипання.

Точкові засоби - призначені для вузької групи користувачів, які страждають від акне або ж періодичних висипань. Вони допомагають за короткий час (1-2 дні) побороти висипання і зменшити ймовірність появи постакне.