Збалансований кислотно-лужний баланс – ключ до здоров'я шкіри. Він захищає шкіру від бактерій та забруднень, впливає на швидкість оновлення клітин та робить її м'якою та пружною.

Визначити pH засобів самому за складом чи відчуттями на шкірі дуже важко. Тому ми попросили у виробників інформацію про рівень рН засобів. Біля кожного засобу в розділі характеристики можна побачити підпункт рівень рН.

Що означає рівень pH?

рН - показник кислотно-лужного балансу. Якщо рН збалансований, - ваша шкіра завжди виглядатиме здоровою та пружною. Однією з найважливіших функцій кислотно-лужного середовища є захист від патогенної флори: кислотність забезпечує злагоджену роботу клітин шкіри, контроль мікрофлори на поверхні шкіри, не допускає розмноження патогенної флори, захищає шкіру від бактерій та забруднень, впливає на швидкість оновлення клітин та робить її м'якою та пружною.

Чому рівень рН такий важливий?

Якщо рівень pH нашої шкіри різко падає або піднімається, і ми його ніяк не відновлюємо, це може зруйнувати природний захисний механізм за рахунок пошкодження мікробіома шкіри. При порушенні рівня рН відбуваються лущення, подразнення, підвищена чутливість і навіть різні захворювання шкіри.

 

Як відновити рівень рН?

Збалансованим рівнем pH особи вважається показник 5,5. Це значення може змінюватись в залежності від типу шкіри. У жирної шкіри показник pH знаходиться в межах від 4,0 до 5,2, у нормальної – від 5,2 до 5,7, у сухої – від 5,7 до 7,0.

pH рівень є мірою кислотності чи лужності у водному розчині. Без води у складі не можна вимірювати pH, тому немає показників у масел.

Якщо Ви любите «очищення до скрипу», швидше за все рівень рН варіюватиметься від 8 до 10, оскільки це очищення містять поверхнево-активні речовини, які є лужними. При цьому очищенні слід вирівняти рівень рН за допомогою тонерів.

Тонери відновлюють рівень ph шкіри після вмивання, захищаючи мікробіом шкіри та її захисну функцію.

У нашому асортименті є також досить ніжні очищаючі засоби, тому вони практично не порушують кислотність шкіри.